Bourbon tészta vanília. Csomagolás 75 g.
Dortokok, aszalt gyümölcsök, fagylalt, falatkák, sütemények és tejszín – szinte minden ínycsiklandó finomság ezt a kivételes Bourbon vaníliát igényli. A bourbon vanília azonban csak akkor nevezhető így, ha a vaníliát egy „bourbon-szigeteken” termesztik: Komoró, Madagaszkár, Maurícius, Réunion (korábban Île Bourbon) és Seychelle-szigetek. Ettől kapta a vanília a Bourbon nevet. Tekintettel arra, hogy az aromás ízt otthon soha nem tudja mindenki a vaníliás szemek között tartani, a Bourbon vaníliapasztája ideális összetevő a sütőszekrényébe. Sűrű állagának köszönhetően a Bourbon vaníliapasztája sokkal könnyebben porciózható, mint az egész vaníliamag, amelyet fel kell vágni és meghámozni. A rózsaszín szirup alapú paszta segít megőrizni a finom illatot és az ízletes vaníliamag aromáját anélkül, hogy az aromája elveszne. A pasztát könnyen be lehet keverni a tésztába, pudingba és krémbe. Egy teáskanálnyi paszta ízértékével megegyezik egy egész vaníliamaggal. Köszönhetően az újra zárható tubusnak mindig kéznél van a vanília – készen a felhasználásra és könnyen porciózható.
1 teáskanál 250 g tejszínhez
A csomag a következőket tartalmazza: 75 g
cukorszirup, vaníliakivonat 20%, vanília magok 1%, xantán
| Energiaérték kJ | 1212 kj |
| Energiaérték kcal | 289,6 kcal |
| Zsírok | 0,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 75 g |
| - ebből cukrok | 44 g |
| Fehérje | 0,5 g |
| Só | 0 g |
Németország
| Kategóriák: | Vanília és vanília-készítmények |
| Vanília paszta | |
| Gyártó | RUF |
| EAN | 4002809021749 |
| Termékszám | 12174 |